Atsiliepimai

Buvau isvykes i Olandija per Eurofi dirbau parduotuves sandely. Is pradziu bijojau nes pirma karta isvaziuoju taip, bet viskas gavos gerai. Apgyvendinimas normalus, kambary su dar vienu vaikinu gyvenom, nesipykom. Darbe ne per sunku, valandos sueina, atlyginima mokejo kas savaite. Niekas nespaudzia per daug, jeigu normaliai dirbi. Koordinatoriai padejo kai reikejo.
Skaityti viską
Tomas
Dirbau praeita vasara zemes ukyje, nes buvau 17 metu. Tai buvo baisu, bet vykau su draugu. Bet realiai po vasaros susitaupiau tikrai daug pinigu. Siais metais reiks lekt jau i fabrika ar sandeli.
Skaityti viską
Vita
Sandėlio darbas Olandijoje kol kas viskas puiku, atlyginimas didesnis nei tikėjausi, kartais būna viena diena vėluoja atlyginimas arba išsiunčia naktį, tačiau viskas čiki. Apgyvendinimas geras namai ir kambariai geri.
Skaityti viską
Domantas
Mums su vyru buvo surastas nesudėtingas darbas daržovių pakavime, išvykome šeštadienį ir pradėjome dirbti iškart pirmadienį. Būstas buvo tvarkingas, tačiau senas bet mums tiko nes vykome tik vasarai. Girdėjome kad tie kurie dirba ilgiau, paskui gali būstus keistis
Skaityti viską
Ligita
Vykau per juos dirbti praeita vasara, tai uzsidirbau ir susitaupiau, kad uzteko ilgam :D siais metais vel varau.
Skaityti viską
Kostas

Atsiliepimai

Laba diena, Važiavo praeitą vasarą mano sūnus į žemės ūkį (tada dar buvo neprilnametis - 17-kos). Labai pergyvenau, bet viskas šauniai pavyko. Dirbo apie 3 mėnesius ir liko patenkintas, užsidirbo pirmam automobiliui. Kas liečia sąlygas - irgi nusiskundimų per daugiausiai neturėjo: apgyvendinimas sakyčiau net gi labai geras (palyginus su kitų agentūrų dabartiniais pasiūlymais), darbdavys Olandijoje pasitaikė labao rūpestingas, o Eurofy agentūros darbuotojų bendravimas iš viso, aukšto lygio! Šią vasarą jau važiuos dirbti į sandėlius, šiuo metu laukiam konkrečių pasiūlymų :)
Skaityti viską
Rita
Labai rekomenduoju! Važiavau su draugu tai kartu ir dirbom ir gyvenom! Kas ieško laikino darbo - REKOMENDUOJU!
Skaityti viską
Rūta
Viskas sklandžiai kaip priklauso, rekomenduoju.
Skaityti viską
Vaidas
Ieskojau darbo prie mesos fabrike o pasiule dirbti pomidoru nes ten nesalta ir galejau dirbt naktinem pamainom
Skaityti viską
Vygantas
Norim 3 asmenys įsidarbinti sandėliuose ar logistikoje,Olandijoje gal galite rekomenduoti,tiesioginį Lietuvių kordinatoriu
Skaityti viską
Laurinaitiene
Norite palikti
atsiliepimą?
Gerbiami Klientai,
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Siekiame nuolat gerinti jų kokybę ir klientų aptarnavimo kultūrą.
* Šie laukai yra privalomi.
Atsiliepimas buvo sėkmingai išsaugotas.