Atsiliepimai

Sveiki visi. Išvykau prieš daugiau nei 2 mėn į Olandiją. Darbas ir būstas tenkina. Jeigu svarstot vykti su šios agentūros pagalba - pirmyn. Bent aš asmeniškai, papuoliau į gerą projektą. Siūlau tiesiog domėtis iš anksto kur vykstat ir viskas bus OK :)
Skaityti viską
Rimgaudas
nežinau kiek čia tikri atsiliepimai, bet mes su drauge išvažiavom vasarai padirbt prie pakavimo, tai kol kas viskas gerai.
Skaityti viską
Judita
sveiki gal kas vaziuoja birzelio gale liepos pradzioi ir vaziuos su savo masina
Skaityti viską
julijus
Tikiu, kad yra ivairiu patirciu. Bet patikekit, si agentura auksas, palyginus, su kuriom esu vykusi dirbti. jokiu mokesciu neima, kas siais laikais reta, zmogiskai viska paaiskina, viska suderina. Zodziu, nepalika zmogaus likimo valiai. Darbas aisku sunkus, kaip ir visur, atlyginimai irgi kaip ir visus, apgyvedinimas papuole irgi visai neblogas. Tikrai rekomenduoju vykti ne tik trumpalaikiui darbui bet ir ilgam. Normalus zmones, vaziuojantys uzsidirbti o ne "tusavoti", manau liks patenkinti.
Skaityti viską
Jurga
Puiki patirtis. Praktiškai visus pažadus įvykdė. Linkiu sėkmės ateityje.
Skaityti viską
Lidija

Atsiliepimai

Priekaistu butu gal del info stokos, bet nuvykus viskas sklandziai. Dirbes daug kur ir ivairios patirties esu turejes. si kompanija tikrai neblogai atlieka savo darba.
Skaityti viską
Mantas
Mąstau važiuoti dirbti per šią agentūrą (Olandija arba Vokietija), kas kartu? Būtų drąsiau.
Skaityti viską
Augustė
Tiem kas važiuoja užsidirbt, o ne tinginiaut, tikrai rekomenduoju šią agentūrą! Esu studentas ir nebe pirmą vasarą vykstu padirbėti į sandėlius, puiki galimybė per trumpą laiką užsidirbti daugiau pinigų!
Skaityti viską
Augustas
Laba diena,domina atsiliepimai Vokietijoje žemės ūkyje.Norim su draugu 2mėnesiams išvykti gal yra dirbančių ar dirbusių ten?
Skaityti viską
Lina
jau nebe pirma karta vykstu per sia agentura, patikima. jeigu tikites auksiniu salygu tokiu tikrai nebus. apgyvendinimas paprastas, dirbti reikia kaip ir visusr - daug. Pati agentura dirba puikiai, viskuo pasirupina.
Skaityti viską
Lijana
Norite palikti
atsiliepimą?
Gerbiami Klientai,
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Siekiame nuolat gerinti jų kokybę ir klientų aptarnavimo kultūrą.
* Šie laukai yra privalomi.
Atsiliepimas buvo sėkmingai išsaugotas.