Atsiliepimai

Visokiu atsiliepimu girdejau apie sia agentura. Bet surizikavau ir viskas ok. Aisku nesitikekit stebuklu, darbas yra darbas. Eina uzsidirbt normaliai, jei dirbi
Skaityti viską
Nesvarbu
Vazevau trumpam salygos neipatyngos bet dyrbt galima
Skaityti viską
Vaidas
Jau antra karta vaziuoju per sia kompanija uzsidirbti. Patikima, malonus darbuotojai, visada paglbes jeigu kyla neaiskumu su darbdaveis. Kai pradejo duoti mazai valandu, perkele i kita sandely. Tikrai verta vykti ir apgyvendynimas prie pat darbo, nereikia galvot kaip nuvykt i darba ir gryst.
Skaityti viską
Vytautas
Gal kokia nors moteris noretu vykt kartu padirbet i Vokietija kita menesi? Vienai kazkaip nedrasu :( Lijanka58@mail.ru
Skaityti viską
Lijana
Esu patenkinta Eurofy teikiamomis paslaugomis. Suteikia visa reikiamą informacija, pasiūlo kelis varijantus. Jau 2 men dirbu ir turiu galimybe dirbti po 45-50 val per savaite. Kol kas viskas puiku, džiaugiuosi jog pasirinkau šią agentūra.
Skaityti viską
Viktorija Šukaitė

Atsiliepimai

Man tik nepatiko kad reikia gyventi su kitais zmonem vienam name. Siaip tai viskas kaip ir gerai, darbu negaliu skustis, darbdaviai sukalbami, siule virsvalandzius zozdiu su didesnemis problemomis tikrai nesu susidures.
Skaityti viską
Anonimas
Atvykusi į burą pokalbiui dar nežinojau kur norėčiau dirbti, buvo nesvarbu į kokią šalį vykti, tik tenorėjau kuo daugiau užsidirbti ir kuo greičiau išvykti. Pagarba Eurofy kolektyvui, kuris pateikė ne vieną darbo pasiūlymą, padėjo išsirinkti, pakonsultavo, kur būtų pelningiausia, kaip viskas vyksta ir pan. Išvykau tą pačią savaitę ir dirbu lyg šiol. Esu dėkinga šiai agentūrai už pagalbą.
Skaityti viską
Loreta Gaižauskaitė
Labai greitas idarbinimas. Per dvi dienas pavyko isvaziuoti i Olandija, taip greitai surado neblogai apmokama darba, esu nustebes operatyvumu. Aisku apgyvendinimas gal galetu but ir siek tiek geresnis, taciau kas vaziuoja uzsidirbt, tikrai rekomenduoju, atlyginimas visada laiku ismokamas, jokiu nesklandumu.
Skaityti viską
Tomas M.
Nors darbas ir neblogas, kolektyvas draugiskas, bet darbo kruvis nenormalus. Sventniu laikotarpiu ardavom net po 60 val per savaite! Kambary reikia gyventi su svetimu zmogum, jokio poilsio. Kita karta vykciau nebent su draugu.
Skaityti viską
Nesvarbu
Didžiausios rekomendacijos. Išvykau padirbėti į Vokietiją ir jokių nesklandumų. Malonus kolektyvas. Taip ir toliau!
Skaityti viską
Tomas
Norite palikti
atsiliepimą?
Gerbiami Klientai,
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Siekiame nuolat gerinti jų kokybę ir klientų aptarnavimo kultūrą.
* Šie laukai yra privalomi.
Atsiliepimas buvo sėkmingai išsaugotas.