Atsiliepimai

Man tik nepatiko kad reikia gyventi su kitais zmonem vienam name. Siaip tai viskas kaip ir gerai, darbu negaliu skustis, darbdaviai sukalbami, siule virsvalandzius zozdiu su didesnemis problemomis tikrai nesu susidures.
Skaityti viską
Anonimas
Atvykusi į burą pokalbiui dar nežinojau kur norėčiau dirbti, buvo nesvarbu į kokią šalį vykti, tik tenorėjau kuo daugiau užsidirbti ir kuo greičiau išvykti. Pagarba Eurofy kolektyvui, kuris pateikė ne vieną darbo pasiūlymą, padėjo išsirinkti, pakonsultavo, kur būtų pelningiausia, kaip viskas vyksta ir pan. Išvykau tą pačią savaitę ir dirbu lyg šiol. Esu dėkinga šiai agentūrai už pagalbą.
Skaityti viską
Loreta Gaižauskaitė
Labai greitas idarbinimas. Per dvi dienas pavyko isvaziuoti i Olandija, taip greitai surado neblogai apmokama darba, esu nustebes operatyvumu. Aisku apgyvendinimas gal galetu but ir siek tiek geresnis, taciau kas vaziuoja uzsidirbt, tikrai rekomenduoju, atlyginimas visada laiku ismokamas, jokiu nesklandumu.
Skaityti viską
Tomas M.

Atsiliepimai

Nors darbas ir neblogas, kolektyvas draugiskas, bet darbo kruvis nenormalus. Sventniu laikotarpiu ardavom net po 60 val per savaite! Kambary reikia gyventi su svetimu zmogum, jokio poilsio. Kita karta vykciau nebent su draugu.
Skaityti viską
Nesvarbu
Didžiausios rekomendacijos. Išvykau padirbėti į Vokietiją ir jokių nesklandumų. Malonus kolektyvas. Taip ir toliau!
Skaityti viską
Tomas
Vykdamas per sia agentura abejojau, prisiklauses visokiu gandu apie tokias agenturas nes jokiu mokesciu nera, atrode itartina kaip gali idarbinti nemokamai. Taciau viskas buvo kaip ir zadejo, apgyvendino, darbas pakenciamas uzsidirbau papildomu pnigu ir gizau i Lietuva.
Skaityti viską
Arturas Dobrovskij
Norite palikti
atsiliepimą?
Gerbiami Klientai,
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Siekiame nuolat gerinti jų kokybę ir klientų aptarnavimo kultūrą.
* Šie laukai yra privalomi.
Atsiliepimas buvo sėkmingai išsaugotas.