Atsiliepimai

Kokia darbo sutartis? Lt ar NL? AČIŪ
Skaityti viską
Vytautas
Sveiki, gal kuri mergina nori kartu vykti padirbėti? ????
Skaityti viską
Ugnė
Įdomu kaip reikalai su šią agentūra, ar viskas sklandų, patikima ir patikrinta?
Skaityti viską
Rūta
Si agentura tik tarpininkai. Toliau - kaip pakliusi i koki projekta.
Skaityti viską
Deima
Sveiki visi. Išvykau prieš daugiau nei 2 mėn į Olandiją. Darbas ir būstas tenkina. Jeigu svarstot vykti su šios agentūros pagalba - pirmyn. Bent aš asmeniškai, papuoliau į gerą projektą. Siūlau tiesiog domėtis iš anksto kur vykstat ir viskas bus OK :)
Skaityti viską
Rimgaudas

Atsiliepimai

nežinau kiek čia tikri atsiliepimai, bet mes su drauge išvažiavom vasarai padirbt prie pakavimo, tai kol kas viskas gerai.
Skaityti viską
Judita
sveiki gal kas vaziuoja birzelio gale liepos pradzioi ir vaziuos su savo masina
Skaityti viską
julijus
Tikiu, kad yra ivairiu patirciu. Bet patikekit, si agentura auksas, palyginus, su kuriom esu vykusi dirbti. jokiu mokesciu neima, kas siais laikais reta, zmogiskai viska paaiskina, viska suderina. Zodziu, nepalika zmogaus likimo valiai. Darbas aisku sunkus, kaip ir visur, atlyginimai irgi kaip ir visus, apgyvedinimas papuole irgi visai neblogas. Tikrai rekomenduoju vykti ne tik trumpalaikiui darbui bet ir ilgam. Normalus zmones, vaziuojantys uzsidirbti o ne "tusavoti", manau liks patenkinti.
Skaityti viską
Jurga
Puiki patirtis. Praktiškai visus pažadus įvykdė. Linkiu sėkmės ateityje.
Skaityti viską
Lidija
Priekaistu butu gal del info stokos, bet nuvykus viskas sklandziai. Dirbes daug kur ir ivairios patirties esu turejes. si kompanija tikrai neblogai atlieka savo darba.
Skaityti viską
Mantas
Norite palikti
atsiliepimą?
Gerbiami Klientai,
Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie suteiktas paslaugas. Siekiame nuolat gerinti jų kokybę ir klientų aptarnavimo kultūrą.
* Šie laukai yra privalomi.
Atsiliepimas buvo sėkmingai išsaugotas.